Darba dienās10:00 – 20:00
Piektdienās, sestdienās10:00 – 22:00
Svētdienās10:00 – 20:00
24. decembrī10:00 – 18:00
Jaungada naktī10:00 – 02:30

Krišs Zupiņš – Mesty.lv

Kalnciema kvartāla Street food organizators, Raunas ekleri

Ozo Golfa klubs - restorāns

Pavārs Raimonds Zommers, projekts ar jauniešu iesaistišanu uzņēmumu veidošanā 2 dienas tirgosies pie mums

Ledusvīni – SIA ''Vīndarītava''

Lauris Salenieks, šogad ar īpašu noformējumu- ledus figūrām

Liene Vugule

Jaunās māmiņas ar saviem roku darinājumiem

Raffa Kaņepes – Ingus Niedra

Kanepju produkcija

Shi- shi – Jānis Buševics

Igauņu ražojuma ziemassvētku mantiņas

Crepes Cafe – Māris Visinskis

Pankūkas

Smelly Viking- Jekaterina

Pilnīgi naturālas smaržīgas ziepes, ēteriskas eļļas

Una Valtere- Rotāā, uzņēmums RR

Perlīšu jostas, rokassprādzes Ādas siksnas utt.,ar stiprām latvju zīmēm

Kreder Factory SIA- Ēriks un anda Miķelsoni

Uzņēmums startē otro gadu, ar daudz lielāku un skaistāku produkciju ar lāzeru izgriezts finieris- eglīšu mantiņas, dekoratīvie pr-ti

Cemmes – Zane Jēkabsone

Amuleti, Cemmes kreklus raksturo ierobežota krāsu palete, latviski kultūrvides, dabas un vēstures motīvi.

Rokdarbu un siltuma meistare - Aija Brikmane.

Aijas radītie cimdi, kuri ir pildīti ar trušādas vilnu, ir tik silti, ka rokas sildīs pat visbargākajā ziemā. Adīšanas tehnika un darba mīlestību viņa ir aizguvusi no savas vecmāmiņas. Šos unikālos cimdus, kā arī īpašo vilnu rokdarbu meistariem iespējams iegādāties tikai reizi gadā šajā tirdziņā. Katrs cimdu pāris ir unikāls, krāsots ar dabīgām krāsvielām.

Piparkūku simfonijas radītāja - Aija Sūna.

Profesionāla vijolniece, kura māk visskanīgākās simfonijas pārvērst gardās piparkūkās. Visas viņas ceptās piparkūkas ir veidotas no pašas zīmējumiem un draugu iedrošināta tagad tās iegādājamas arī Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā. Šogad kā īpaši kārumnieku iecienīti gardumi ir cepti āboli šokolādē, piparkūku sirsniņas šokolādē, kā arī 3D piparkūku egles ar grauzdētiem riekstiem un godži ogām.

Sulutauru ģimenes bišu produkti.

Šajā “dzeltenajā” bišu stendā iegādājami Sulutauru ģimenes radītie produkti - viss, ko var pagatavot no bišu dāvātajiem labumiem, gan dažādi medus produkti, gan vaska sveces, gan arī īpašs jaunums - kokvilnas audums, kurš piesūcināts ar vasku. Šis audums ir piemērots dabīgu lietu cienītājiem, jo tajā var ietīt jebkuru gardumu, un tas uzglabāsies ilgāk, dabīga alternatīva plastmasas maisiņiem.

Smuklietas gan lieliem, gan maziem.

Smuklietas.lv radītāji un saimnieki ar aizrautību ikvienam interesentam parādīs un izstāstīs kā radīta un izveidota no Latvijā augušiem kokiem un citiem vietējiem materiāliem gan atzinību guvušā koka puzle bērniem “Alfrēds Stiprinieks” gan lielākiem spēļu cienītājiem prāta un roku vingrināšanas spēle “Litriņš”, tāpat saimnieks piedāvā citus produktus, kuri darināti no vietējiem materiāliem. Īpašs šīs sezonas jaunums ir unikāls nākamā gada plānotājs vīriešiem “Letiņš”, kurš ir izdots tikai 200 eksemplāros, tas noderēs un liks justies īpašam gan praktiskam vīrietim, gan estētam.

Gardākie ievārījumi no Rundāles novada.

“Zelta Zaptes” stendā pieejami pat 50 dažādi ievārījumu veidi, gan dažādu Latvijas ogu kokteiļi, gan eksotiski maisījumi, piemēram, rabarberu – kivi zapte. Ir pieejami arī īpaši Ziemassvētku maisījumi, populārākie no tiem ir “Karstie Ziemassvētki” un priežu pumpuri cidoniju sīrupā. Tik liela garšu daudzveidība ir pieejama tikai šajā tirdziņā, kurā pašas saimnieces izmeklēs īsto gardumu katrai gaumei.

Āitādas meistardarbu autors - Viesturs Polis.

Latvieši ir amatnieku tauta un apliecinājums tam ir Viesturs Polis, ādas izstrādājumu meistars ar 45 gadu pieredzi jau trešajā paaudzē, kurš piedāvā visdažādākos aitādas darinājumus. Šogad kā īpašs jaunums ir pašmāju UGG tipa aitādas zābaki. Tāpat viņš piedāvā visdažādākās čības gan mājām, gan kupenu brišanai. Viesturs tāpat kā citi tirdziņa kolēģi plašākai publikai savu talantu un pilnu produkcijas klāstu, darinātu no paša audzētām aitām, piedāvā tikai reizi gadā Doma laukuma tirdziņā.

LV RU EN
Darba dienās10:00 – 20:00
Piektdienās, sestdienās10:00 – 22:00
Svētdienās10:00 – 20:00
24. decembrī10:00 – 18:00
Jaungada naktī10:00 – 02:30

Ja vēlies ar mums sazināties, papīra
vēstulēm Tev noderēs jurdiskā adrese:

SIA Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš
Aldaru ielā 12/14-16
Rīgā, LV-1050

Bet vari mūs sasniegt arī, zvanot vai
rakstot elektroniski:

+371-67-22-11-05
info@vzt.lv